Version : 1

Vasia – Opencart Teması

Vasia - Opencart Teması Açıklaması

Vasia, moda, ayakkabı, çanta, gözlük vb. ürünlerin satıldığı herhangi bir çevrimiçi mağaza için uygun olan çoklu mağaza destekli bir OpenCart temasıdır. Vasia Duyarlı Opencart teması, tamamen duyarlı, temiz ve göz alıcı olan 16+'dan fazla önceden oluşturulmuş düzen sunar. Gelecekte, ayrıca benzersiz düzenler de sunacağız. Eşsiz bir projede çalışıyorsanız başlamak için harika bir tema. İlk olarak, Ultimate Menu ile kolayca sütunlar oluşturabilir, kategorileri ve açıklamaları, fiyatları, resimleri, videoları ve diğer öğeleri görüntülemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel HTML ve promosyon bannerları kullanarak herhangi bir sayfaya bağlantı ekleyebilirsiniz. İkinci olarak, öne çıkan ve popüler ürünler, banner kaydırıcısı aracılığıyla sunulur. Üçüncü olarak, özel kategoriler modülü belirli kategoriler için küçük resimler gösterir. Ajax Arama sayesinde, müşteriler web sitesinin yeniden yüklenmesini beklemeden sonuçları açılır listede görüntüleyebilirler. Özellikle, Plaza Control Panel'i ve Sürükle ve Bırak düzen oluşturucusunu bir araya getirerek kodlama bilmeden bir web sitesini tamamen değiştirebilir ve herhangi bir ekran çözünürlüğünde harika görünen benzersiz bir mağaza oluşturabilirsiniz. Son olarak, Vasia Opencart teması, Ürünler Kaydırıcısı, Blog, Müşteri Yorumları ve Instagram, Ajax hızlı görünüm, Ajax Karşılaştırma, İstek Listesi, Ajax katman gezintisi, statik blok, Carousel gibi çeşitli uzantılarla uyumludur ve benzeri özellikleri sunar.
Array
0/5 (0 İnceleme)

Vasia - Opencart Teması Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

Vasia - Opencart Teması Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

900,00  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

Diğer OpenCart Temaları