Version : 1.0.8

TopDeal – Opencart Teması

TopDeal - Opencart Teması Açıklaması

TopDeal, elektronik, mobilya, moda, aksesuar, spor ve çok amaçlı mağazalar gibi her türlü e-ticaret ihtiyacınızı karşılamayı amaçlayan çok amaçlı bir OpenCart temasıdır. OpenCart 3 ve 2.3.x'i destekleyen bu tema, herhangi bir çevrimiçi mağaza için modern bir şablonun tüm işlevsel özelliklerine sahiptir. İçinde bir dizi güçlü modül bulunan süper güçlü yönetim paneliyle birleştirildiğinde, kendiniz tamamen benzersiz bir e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz.
Şimdi, TopDeal Opencart E-ticaret teması, çok sütunlu Mega Menü, birçok düzgün efekt içeren çekici ana sayfa kaydırıcısı, çoklu dil desteği, web sitesi tema renkleri için çoklu renk, resim açılır görünümü ve çok daha fazlası gibi birçok işlevsel uzantı sunarak size harika deneyimler sunar ve müşteri deneyimlerini artırmak için süper hızlı hız sağlar.
Bunun yanı sıra, web sitesi için çok güçlü ve gelişmiş olan OnePage Checkout, Sosyal Giriş Modülü gibi özelliklere sahiptir. Kolay özelleştirilebilir yönetim paneli ve detaylı belgeler sayesinde mağazanızı tamamen oluşturabilir ve kontrol edebilirsiniz. Şu anda çevrimiçi bir web sitesi oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Güçlü özelliklere sahip bu temayı keşfedin!
Array
0/5 (0 İnceleme)

TopDeal - Opencart Teması Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

TopDeal - Opencart Teması Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

900,00  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

Diğer OpenCart Temaları