Version : 1

Rozer – Opencart Teması

Rozer - Opencart Teması Açıklaması

Ürünlerinizi satmak için harika bir e-ticaret mağazası mı arıyorsunuz? O zaman tereddüt etmeyin, Rozer Digital Opencart teması sizin için kötü bir seçenek değil! Rozer Opencart teması kolay kurulum ve özelleştirme imkanı sunar. Kullanışlı modülleri ve mükemmel tasarımıyla 4 farklı ana sayfaya sahiptir. Rozer, dikey ve yatay mega menü olmak üzere iki farklı menü türü kullanır. Ultimate Menu ile birçok ürün kategorisi ve birçok harici ve dahili bağlantıyı gösterebilirsiniz. Başlık bölümü, logo, kategori arama formu, favoriye ekle simgesi, karşılaştırma simgesi, üst sepet ve iletişim telefonu ile hoş geldiniz metni gibi unsurlarla havadar ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Günlük Fırsatlar modülü, bitiş tarihine kadar olan geri sayımlı indirimli bir sayaç içerir. Özel Kategoriler modülü ana kategorileri resimli olarak ve alt kategorilerle birlikte gösterir. Her kategorinin ürünleri, Plaza Ürünleri ile her bir sekmede gösterilir. Kontrol Paneli, Google yazı tiplerini ve metin renklerini kodlama yapmadan kolay ve basit bir şekilde özelleştirmenize yardımcı olur. OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema, herhangi bir e-ticaret web sitesi için modern bir şablonun tüm işlevsel özelliklerini sunar.
0/5 (0 İnceleme)

Rozer - Opencart Teması Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

Rozer - Opencart Teması Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

900,00  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

Diğer OpenCart Temaları