Version : 1.7

Poco – Opencart Teması

Poco - Opencart Teması Açıklaması

Poco sadece bir tema değil, iş gereksinimlerinizi karşılamak ve uyum sağlamak için sınırsız olanak sunan güçlü bir tasarım aracıdır.

Kod yazmanıza gerek yok! OpenCart'ta en gelişmiş sayfa oluşturucu. Sadece sürükle ve bırak yöntemiyle herhangi bir sayfayı özelleştirin ve bileşenlerin stilini yönetici panelinden değiştirin.
Skins: Kendi skin, başlık ve altbilgi versiyonunuzu oluşturarak mağaza gereksinimlerinizi karşılayın. Birden fazla skin oluşturun ve kategori, ürün ve ana sayfa gibi sayfalara atayın. Ayrıca, skinler arasında başlık ve altbilgi değişimi yapabilirsiniz.
Bootstrap: Kod değişikliği olmadan admin panelinden Bootstrap 5 temalarını özelleştirin ve renk paletleri, kesme noktaları, konteyner boyutu, tipografi ve bileşen stilleri ile kendi Bootstrap versiyonunuzu oluşturun.
Performans: Yüksek hızlı performans, sayfa hızı optimizasyonu, SEO dostu, Tam sayfa önbelleği, Gecikmeli yükleme görüntüleri, birleştirilmiş ve küçültülmüş CSS ve Javascript
Teklifte Satış: Belirli bir süre ve miktar için özel fiyatlarla ürünleri satın, geri sayım ve satılan miktar ilerleme çubuğu göstererek müşterilere uyarı verin.
Özelleştirilebilir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile 16+ bileşen, 12+ tasarım ve 10+ modül kullanarak herhangi bir sayfa, başlık ve altbilgiyi özelleştirme imkanı
Gelişmiş menü: Dil, para birimi, URL, kategori, iç içe menü, mega menü, sistem sayfa bağlantısı gibi çeşitli bağlantı türlerini destekler
Gelişmiş ürün filtresi: Fiyat, Üretici, derecelendirme, indirim, stok, alt kategoriler ve ürün özellikleri ve seçeneklerinden özel filtreleme ile ürünleri filtreleme
Form oluşturucu: Gelişmiş form oluşturucumuzla her türlü formu oluşturun. Müşteri tarafından gönderilen form verileri, formun gönderildiği sayfaya bağlı olarak otomatik olarak ürüne, kategoriye veya üreticiye atanır. Bu nedenle, "fiyat sor", "ön satış sorusu" gibi formlar oluşturmak için kullanışlıdır ve daha birçok olasılık sunar.
Bildirim: Ürün sayfasında "bildir bana" düğmesi ekleyin. Müşteri, ürün stoklara girerse veya fiyatı düşerse e-posta ve SMS bildirimi alır. Müşteri ayrıca tüm üreticinin ürünleri hakkında güncellemeler almak için üreticiye abone olabilir.
Blog: Blog yazıları, kategoriler ve yazarlar oluşturun. Gönderilere yorum yapılmasına izin verin.
Modüller: Ürün filtresi, Ürün listeleme, Bülten, Referans, Kaydırıcı, marka listesi, kategori duvarı
Bileşenler: Accordion, sekme, uyarı, düğmeler, Carousel, resim, bağlantı, liste, menü, paralaks, tablo, çekmece, açılır pencere, yapışkan menü
Diğer özellikler: Hızlı tek sayfa ödeme, SEO zengin parçacık, OG metaverileri desteği
OpenCart 3.x ile uyumlu
Desteklenen özellikler: RTL dil desteği, Google Yazı tipleri, Scss ve tüm büyük tarayıcılar.

Array
0/5 (0 İnceleme)

Poco - Opencart Teması Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

Poco - Opencart Teması Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

900,00  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

Diğer OpenCart Temaları