Version : 1.1

Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü

Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü Açıklaması

 • Opencart ürün sürümleri pro modülü , çevrimiçi satışları artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için son derece güçlü bir araç olduğu bir sır değildir. İncelemeler, mağazadaki iyi kalitede, iyi sosyal kanıtını sağlar. Çalışmalar, piyasada yaklaşık %70'inin satın alma işlemini yapmadan önce ürün incelemelerine bakıldığını ve %63'ün mağazanın iyi derecelendirmeleri ve incelemeleri olduğunda daha olası bir şekilde satın alma oranını göstermektedir.
 • Ürün fiyatları genellikle çevrimiçi mağazalar tarafından kullanılan son derece güçlü satış araçlarıdır. Opencart, mevcut en iyi inceleme seçeneklerinden bilgi içerir, ancak bunlar hala ürün incelemelerinin mevcut şeylerle karşılaştırıldığında yetersiz kalmaktadır.
 • Ürün incelemeleri pro, ürün incelemelerini şu anda yaptığınız şekilde kabul etmenize izin verir, ancak incelemenin bir parçası olarak kullanıcı da kabul edebilirsiniz.
 • Güçlü yönetici paneli, birden fazla derecelendirme türü oluşturmanıza olanak tanır. Ürün incelemelerine birkaç yeni özellik ekler ve müşterilerden her inceleme türüne karşı oylama sistemi, yorumlar, dağılım kullanım paketleri, fotoğraflar gibi farklı çoğaltmalar etkinleştirilebilir.
 • Grafikler son derece faydalı, hızlı ve anlamlı bilgileri temsil ederler. Grafikleri incelemek, ürünlerin üretim performansının nasıl kararlaştırılacağına karar vermelerine yardımcı olur.
 • Ürün parçaları pro paketi ile incelemeler üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz, aynı ürün üzerinde farklı mağazalarda farklı incelemeler yapabilir ve/veya aynı ürün üzerinde farklı dillerde farklı incelemeler gösterebilirsiniz. Bu, büyük e-ticaret web siteleri için çok faydalıdır.
Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü Arka Yüzü Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü Ön Yüzü    
Array
0/5 (0 İnceleme)

Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü Nasıl Kurulur?

 • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
 • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
 • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
 • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
 • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

Opencart Ürün Yorumları Pro Modülü Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

559,90  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

İlgili Modüller