Version : 3.1

Opencart Ürün Varyant Modülü

Opencart Ürün Varyant Modülü Açıklaması

Opencart ürün varyant modülü birbirinden farklı ürünleri bağlantılı ürün haline getirmenize yardımcı olur. Trendyol sisteminde olduğu gibi ürünleri farklı ürün olarak listeler fakat ürün içerisinde varyant olarak bir seçenek oluşturur.

  1. İlgili ürünlerinizi (örn. aynı ayakkabının farklı renkeleri) birbirine bağlayabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  2. Muhasebe entegrasyonlarında varyant sorunları yaşamazsınız.
  3. Ürünler manuel birbirine bağlanır ve tek dezavantajı budur. Fakat modül bir ürün üzerinden tüm ürünleri bağlamanıza olanak tanır.
  4. Modülün yapılandırılması ve kullanımı çok kolaydır - ürünü düzenleme şeklinde, bağlantılar sekmesinde (İlgili ürünlerin yakınında), ürün seçeneklerini seçmek için bir blok görünür.
  5. Tek bir ürün için seçenekleri belirlediğinizde, seçilen tüm ürünler bağlanır. Tüm ürün seçenekleri ürün sayfasında görüntülenir. Bir ürün seçeneğine tıkladığınızda başka bir ürün sayfası açılır.

Opencart Ürün Varyant Modülü Arka Yuz

Opencart Ürün Varyant Modülü Ön Yüz

Array
0/5 (0 İnceleme)

Opencart Ürün Varyant Modülü Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

Opencart Ürün Varyant Modülü Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

319,90  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

İlgili Modüller