Facebook & Instagram

Facebook Reklam Yönetim Hizmeti ile kâr odaklı uzmanlarımız onlarca müşterimiz için ürün ve hizmetlerini sosyal medya üzerinde satarak para kazanmasına yardımcı oluyor.  Sizin için kârlı, sürdürülebilir ve etkili Facebook Reklamları hazırlamamızı ister misiniz?

İLETİŞİME GEÇ

Neden Facebook ve İnstagram reklamları?

Facebook Reklam Yönetim hizmetimiz işletmenize hayran olacak yeni müşteriler kazanmanın en hızlı ve kârlı yoludur.

Facebook Ads Dikkat Cekme - Facebook &Amp; İnstagram Reklamları

İnsanların Dikkatini Çekin

Aktif gerçek kullanıcıları ve gelişmiş reklam modelleriyle Facebook insanların dikkatini çekmek ve işletmenize hayran bırakmanın en iyi yoludur. Yeni müşterileriniz Facebook’ta.

Facebook Ads Hedefleme - Facebook &Amp; İnstagram Reklamları

Güçlü Hedefleme Araçları

Facebook Reklamları ile dilediğiniz demografi, ilgi alanı, davranış ve konumdaki müşterilere erişebilirsiniz. İşletmenizin 5 km yakınında veya dilerseniz dünyanın diğer köşesinde.

Facebook Ads Butce Kontrolu - Facebook &Amp; İnstagram Reklamları

Bütçe Kontrolü

Facebook Reklamları ile dilediğiniz tutarda reklam harcaması yapabilir, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Yalnızca harcamak istediğiniz kadar ücretlendirilirsiniz.

Bir Sonraki Müşteriniz Facebook’ta!

Web sitenizi ziyaret ederek burada aksiyon gerçekleştirecek nitelikli ziyaretçiler, yeni telefon aramaları WhatsApp veya Messenger mesajları ya da mağaza ziyaretleri. Amacınız her ne olursa olsun Facebook Reklamları ile yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz!

Facebook Reklam Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

 

Sertifikalı uzmanlarımız hızla gelişen Facebook ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın!