En İyi Seo Ekibi!

Web siteniz için en karlı yatırım yolu mu arıyorsunuz? Her sektörden yüzlerce müşterisine SEO danışmanlığı sunan Eticdo Dijital arama motoru optimizasyonu konusunda parmakla gösteriliyor. SEO uzmanı ekibimizle zirveye yükselmeye var mısınız?

İLETİŞİME GEÇ

Web Sitenizi Arama Motorları İçin Optimize Ediyoruz!

Web siteniz için en karlı yatırım yolu mu arıyorsunuz? Her sektörden yüzlerce müşterisine SEO danışmanlığı sunan Eticdo, arama motoru optimizasyonu konusunda parmakla gösteriliyor. En iyi SEO haritasını çıkarmamız için bize danış!

Sitemap - Google Seo

Web Sitesi Mimarisi

SEO uzmanı ekibimiz, web sitenizin aramalarda rahatlıkla bulunabilir, arama motorlarınca görülebilir, kolaylıkla taranabilir olması için etkili ve kanıtlanmış teknikler kullanarak sizleri sektörünüzde lider pozisyona taşır.

Victim - Google Seo

Odaklı Anahtar Kelimeler

SEO Hizmetini alanında uzman SEO profesyonelleriyle sunan SEO Ajansımız, sektörünüz için en fazla aranan, sektörünüzde mükemmel performans gösteren anahtar kelimeleri titizlikle tarar ve başlıkları, içerikleri, meta açıklamalarını bu odaklı kelimeler etrafında biçimlendirir.

Content - Google Seo

Benzersiz İçerik Stratejisi

SEO uzmanı ekibimiz, yalnızca içeriklerinizi geliştirmekle kalmaz aynı zamanda dönüşüm sağlayacak olan spesifik konular üzerinde incelikli araştırmalar yapar, ardından edinilen bilgiler kullanıcıların anlayacağı, aradığı şekilde ve hiçbir yerde görülmemiş olarak hazırlanır.

Seo 1 - Google Seo
Seo Firmasi - Google Seo
SEKTÖRÜNÜZÜN EN İYİSİ OLMAK İSTER MİSİNİZ?

 

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu olan SEO Google, Yandex, Yahoo gibi popüler arama motorlarına odaklanarak, bir web sitesini organik olarak arama sonuçlarında daha yüksek sıralama alması için sürekli olarak yapılan iyileştirmelerdir. İyileştirmeler; sayfa içi optimizasyon, kaliteli içerik ve yetkili bağlantı oluşturmaya kadar detaylı çalışmaları kapsar. 

SEO Açılımı Nedir?

Search Engine Optimization’nun ilk harflerinden oluşan SEO, “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Belirli kelimeler etrafında, kulanıcıların neye nasıl ulaştığı düşünülerek arama için seçilen anahtar kelimelerin optimize edilmesiyle, arama motoru botlarının web sitelerini daha iyi tanımlayabilmesi, ne ile ilişkili olduğunu kavrayabilmesi için yapılan türlü iyileştirmeler olarak özetlenebilir.

16 - Google Seo
Seo Hizmeti A2A 1 - Google Seo

SEO’ya Neden İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde herkes ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamadan önce arama, araştırma yapar. Kısıtlı imkanlar dahilinde ihtiyacına en uygun ve kaliteli ürünü, hizmeti keşfetmeye çalışır. Tüm bu işlemleri yaparken arama motorları kullanılır. Eğer ilk sayfada isminiz görünmezse müşteri sizin varlığınızdan bile haberdar olmayacaktır. SEO çalışmalarıyla web sitelerinin bulunduğu konum iyileştirilmeye, üst sıralar taşınmaya çalışılır. Dolayısıyla dönüşümlerinizin olabilmesi için ilk sıralarda yer edinebilmek, web sitelerinin kalitesini artırabilmek için birtakım arama optimizasyonları gerçekleştirmek zorunludur.

Sitenin organik trafiğini sağlamak

Organik trafik, reklam harcamaları haricinde web sitesinin trafik almasını ifade eder. Organik anlamda trafiğin olması web sitesinin aranılan kavramlara yanıt verebildiğini, içeriklerinin kaliteli ve güçlü olduğunu ifade eder. Yapılan SEO çalışmalarıyla internet sitelerinin arama motorlarında indekslenmesi, kullanıcıların kolaylıkla aranılan kavramlara ulaşabilmesi sonucu web sitesinin ziyaret sıklığının artırılır. 

Sitenin iyi bir sıralamaya erişmesini sağlamak

Web sitesinin ait olduğu sektörde aramalarda lider konuma gelmesi adına yapılan SEO hizmeti işletmenin zaman içerisinde yükselişi hedeflenerek sektörünün ileri geleni olması hedeflenir. İstikrarlı çalışmalarla işletmenin arama motorlarındaki sıralaması yükselir ve kullanıcı güven duygusuyla ürün ya da hizmet satın alabilir.

Web sayfasının performansını arttırmak

İşletmenin web sitesinde yapılan iyileştirmeler alınan SEO hizmeti sonucunda kullanıcılar tarafından sevilerek ve sıklıkla ziyaret edileceği için web sayfasının performansının artması kaçınılmaz bir beklentimizdir. 

Reklam yapmadan kar elde etmek

Etcido’dan alacağınız SEO hizmetiyle artık üst sıralarda yalnızca reklam vererek değil organik şekilde de bulunabileceksiniz. Kullanıcılar çoğu zaman ilk SERP’lere tıkladığından reklamınıza değil doğrudan kendi sitenize tıklayarak temas gerçekleştirecekleri için organik tarfiğnizle de kar elde etmeye başlayabileceksiniz. 

Daimi geliştirmeler ile zirvede kalıcı olmak

Eticdo yalnızca sizin arama motorlarında iyi sıralama almanızı hedeflemez bu sıralamanızı korumanız için gerekli tüm iyileştirmeleri yapmayı amaçlar. Bu sebeple elde edilen başarının kalıcılığı sağlanmaya gayret gösterilir. Zirve tek kişilik olacağı için daimi geliştirmelerle web sitesi beslenerek liderlik durumu pekiştirilmiş olur. 

EN İYİ SEO AJANSI

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO uzmanı ekibimiz öncelikli olarak web siteniz için gerekli araştırma ve analizleri yapmakla başlar. Arama motorlarının web sayfasınızI daha anlamlı bulabilmesi için yapılan çalışmalar; site içi SEO (on page SEO) ve site dışı SEO (off page SEO) olarak ikiye ayrılır. Yapılan SEO çalışmalarında; piyasa ve rakip analizi, anahtar kelime araştırması, hedef kitlenin belirlenmesi, içerik optimizasyonu, teknik SEO, mobil optimizasyon, kullanıcı deneyimi tasarımı ve veri analizi gelmektedir.

Piyasa ve rakip analizi

İstanbul SEO Ajansı olarak çalışmalarımızda piyasa ve rakipler analiz edilerek başlanır. Web sitesinin ait olduğu sektördeki ivmesi ne denli kuvvetli, güçlü rakipler kimler, piyasada bulanıklık mevcut mu, işletmenin güçlü ve zayıf yönleri neler gibi türlü istatistiki analizler gerçekleştiririz. Doğru ve anlamlı çıkarımlar elde edildikten sonra uygulayacağımız SEO stratejisini belirleriz.

Anahtar kelime araştırması

SEO çalışmalarının şüphesiz bel kemiği anahtar kelime araştırmasıdır. Anahtar kelimeler sektöre göre arama hacimlerine ve rekabet durumlarına göre incelikle taranır. Kullanıcıların yapmış oldukları aramalara göre ve kullandığımız birçok anahtar kelime aracı ile belirlediğimiz anahtar kelimeleri kullanarak web sitesinde gerekli iyileştirmeleri yaparız. URL ve metin içerikleri, başlıkları optimize ederiz. 

Hedef kitlenin belirlenmesi

Ürün ve hizmetlerinizle ilgilenebilecek hedef kitlenin belirlenmesi, müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunlara çözüm sunabilecek en uygun iletişim şekli belirleriz. Müşteri alışkanlıklarını, teknolojinin getirdiği yenilikleri sektere uyarlayarak, potansiyel müşteri portföyünüzü optimize ederiz. 

İçerik optimizasyonu

Belirlediğimiz hedef kitleye göre optimize ettiğimiz anahtar kelimelerin CTR oranı en yüksek olacak şekilde içerikler oluştururuz. Var olan içerikleri geliştirirken kullanıcının ilgisini çekebilecek, özgün ve kaliteli içerikleri büyük bir titizlikle inşa ederiz. SEO için olmazsa olmazların başında boy gösteren içerik optimizasyonu için İstanbul SEO Ajansı doğru tercihiniz olacaktır.

Teknik seo

Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarının daha kolay ve hızlı bir şekilde tarama yapabilmesi için gerekli olan tüm teknik metrikler üzerinde özenle çalışmalar yaparız. İşin teknik boyutunda arama motoru botlarının daha rahat indeks alabilmesi için gerekli tüm çalışmaları sevgiyle yaparız.

Mobil optimizasyon

Kullanıcıların %85 gibi büyük bir çoğunluğunun mobil cihazlar üzerinden arama, araştırma, alışveriş yaptığı düşünürse hayatımızın merkezine giren bu aletler için özel çalışmalar ve optimizasyonların mutlaka olması gerektiği sonucunu çıkarabiliriz. Bizler de mobil kullanıcılar için web sitesinde elde edilen deneyimi iyileştirmek adına gerekli optimizasyonları yaparak responsive tasarımı SEO ile destekleriz.

Kullanıcı deneyimi

SEO’da başlı başına kullanıcı deneyimini iyileştirmek, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yapılan çalışmaları baz aldığı için attığımız her adımda kullanıcıyı düşünürüz. Kullanıcı deneyimi için geliştirilen metrikleri iyileştirerek mutlu satıcılar, memnun müşteriler oluştururuz.

Veri analizi

Yapmış olduğumuz SEO çalışmaları sırasında dönüşüm getirmekte olan metrikleri düzenli olarak kullandığımız ölçüm araçlarıyla analiz eder, iyileştirmeleri sağlamaya devam ederiz. Web sitesinin istatistiklerini düzenli olarak gözlemleyerek stratejilerimizin doğruluğunu ölçümleriz. 

Seo Firmasi - Google Seo