Version : 1.3.5

eMarket – Opencart Teması

eMarket - Opencart Teması Açıklaması

OpenCart 3.0.x'in en son sürümünü destekleyen bu tema (1. ana sayfa'dan 35. ana sayfaya), herhangi bir e-ticaret web sitesi için modern bir şablonun tüm işlevsel özelliklerine sahiptir: Modern Tasarımlar: Trend konularıyla güzel ana sayfalar, yüksek derecede duyarlı, sınırsız renk seçenekleri, Megamenü entegre, güzel kaydırıcı, geri sayım kaydırıcısı, öne çıkan ürün blokları, ürün listeleme sekmeleri, açılır pencereler ve daha fazlası... vb. Yüksek Derecede Özelleştirilebilir Özellikler: Görsel sayfa oluşturucuya hazır, megamenüye hazır, Sürükle ve Bırak özellikleri, Kategoriler Açılır Pencere, Facebook Canlı Sohbet mesajlaşma, Mobil Düzenler, Menü özellikleri, e-posta bülteni, Pop-up ve daha fazlası... Ayrıca, Çok satıcılı eklentiler, Slider Revolution, Ürün Tasarımı, GDPR vb. gibi birçok üçüncü taraf uzantısı ile uyumludur.
Array
0/5 (0 İnceleme)

eMarket - Opencart Teması Nasıl Kurulur?

  • Modül zip dosyasının içerisinde .ocmod.zip uzantılı bir dosya ile teslim edilir. Güvenlik amaçlı ocmod.zip uzantısın ardından rastgele karakterler olabilir.
  • İndirdiğiniz dosyanın uzantısını .ocmod.zip kalacak şekilde düzeltin. Dosyanın sonu .ocmod.zip kalması gerekmektedir.
  • Opencart admin panelinden modül yükle kısmına gelerek modülü kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.
  • Sistem > kullanıcılar > kullanıcı grupları kısmında ki mevcut yönetici profiline tüm izinleri vererek kaydedin ve sonrasında eklentiler > modifakasyonlar sekmesinden yenileme butonuna basmalısınız.
  • Modül sisteme yüklenmiyor ise ve hata alıyorsanız Ocmod Yükleme modülünü sisteme kurmanızı tavsiye ederiz.

eMarket - Opencart Teması Teslimat ve İade Koşulları

Opencart modülleri sepete ekleme işlemi ve ödeme işlemi sonrasında hesabım kısmından indirilebilir.
Modül ve eklenti satışlarından sonra kesinlikle iade olması söz konusu değildir.
Eklenti ve modüller açık kaynak kodludur ve teslimat aşamasında herhangi bir şifreleme yapılmadan teslim edilirler.
Her satın alınan modül veya eklenti birden fazla alan adına kurulum yapılabilir fakat kurulum ve destek hizmetimiz sadece bir alan adı için kullanılabilir.
Opencart modülleri sadece default ve Journal 3 temalar ile desteklenmektedir. Çoğu tema ile çalışabilir fakat ekibimiz sadece default ve Journal 3 teması ile test işlemi gerçekleştirirler. Farklı bir tema ile entegre bir şekilde çalıştığının bir garantisi yoktur.

Fiyat

900,00  & Free Shipping
Desteklenen versiyon : Opencart 3x

Diğer OpenCart Temaları